CoolPack gurulós iskolatáska Junior LED világítással – Paradise

CoolPack gurulós iskolatáska Junior LED világítással – Paradise

Húzható iskolatáska

Különleges, virágos, leveles minta dekorálja a minőségi trolis iskolatáska anyagát, mintha a paradicsomban lennénk. Figyelemfelkeltő és praktikus iskolatáska. Lehet háton hordani, vagy kényelmesen görgőin húzni. A CoolPack gurulós iskolatáska LED világítással – Paradise elején lévő szegélybe Led fénysor van beépítve, így sötétben is menő lehetsz! Lányoknak ajánlott 3. osztályos kortól.

Termékjellemzők:

– 3  rekesszel rendelkezik

– Kombinált zárral ellátott lakat

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Nagy rekeszében laptoptartóval

– Rekeszeiben külön kialakított zsebek vannak pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek, kulcstartóval

– Oldalán 1-1 zsebbel

– Trolis szerkezetű: a vállpántok elrejthetőek, a húzókar cipzáros rekeszbe bújtatható

– A húzókar 2 állásba állítható: 85 cm, 94 cm

–  A táska önmagában is megáll, alja megerősített

– Állítható szivacsos vállpántok

– Fényvisszaverő elemekkel díszítve a jól láthatóságért

• 2 év garancia

Beüzemelés: Az akumlátor előfordulhat, hogy nem feltöltve érkezik. Ebben az esetben USB-s töltővel minimum 6 órán át tölteni kell anélkül, hogy a LED égőkre lenne dugva.

Divat iskolatáskák és -felszerelések lányoknak

Méret: ≈ 47 x 31 x 23  cm / a táska teljes mérete, kerekekkel /