Colorino vonalzó szett 4 db-os – Focis

790 Ft

Colorino vonalzó szett 4 db-os – Focis

Vonalzó készlet

A vonalzó készletre minden korosztály számára szükség van az iskolai matematika órákon. Ebben a szettben mindent megtalálsz, amit használni fogtok. Egyenes és derékszögű vonalzókat, valamint egy szögmérőt is. Alsós és felsős gyerekek számára ideális iskolai felszerelés.

Tartós és rugalmas anyagból készült, minőségi Colorino termékek, divatos focis mintával.

Tartalom:

– 1 db 15 cm-es vonalzó