Cleo és Frank kutyás kihajtható tolltartó felszerelt – Best Friends

Cleo és Frank kutyás kihajtható tolltartó felszerelt – Best Friends

A kedves kutyás mintával készült felszerelt tolltartó kék és rózsaszín színvilága látványos, és divatos. A lányos tolltartó elején kiskutyák pózolnak egy élethű, művészi képen.

A kutyusos tolltartó cipzárral nyitható, benne kihajtható fülek biztosítják az írószerek praktikus elrendezését. Mintája és színvilága miatt elsősorban lányoknak ajánlott. A kutyás tolltartó tökéletes választás minden alsós iskolásnak vagy ovisoknak is.

A tolltartó töltött, így minden írószert megtalálható, amire szükség lehet.

Tartalom:

10 db színes ceruza