Cleo és Frank cicás ovis hátizsák – Friends

Cleo és Frank cicás ovis hátizsák – Friends
Cicás táska ovisoknak

A rózsaszínű Cleo és Frank cicás táska elején és oldalán rajzolt, cicás motívumok láthatók, mintha most bukkant volna elő egy mesefilmből.  Az ovis hátizsák minden cicákat imádó kislány számára ideális választás.

Cicás kis hátizsák tökéletes választás edzésekre, kirándulásra, vagy a hétköznapokra. A praktikus gyerek hátizsák 2 rekeszes, cipzárját gumiembléma díszíti. Cuki cicákkal indulni mindennap nagy öröm lesz a kis rajongóknak.

Minőségi hátizsák vállpántjai szivacsosak és állíthatóak.

Cleo & Frank cicás iskolatáska kollekciók

Méret: 30 cm