Cicás tolltartó, neszesszer átlátszó – Starpak

Cicás tolltartó, neszesszer átlátszó – Starpak

Kozmetikai táska lányoknak

A különleges, átlátszó anyagból készült Starpak Cicás tolltartó, neszesszer kiváló választás lehet, ha szereted a cicákat, és az extra csajos mintákat. A tolltartó rendkívül erős anyagból készült, többrétegű borítása gyöngyöket és konfettiket rejt, így még izgalmasabb a megjelenése.

A divatos tolltartó egyetlen rekeszében rendszerezés nélkül helyezhetőek el az írószerek, ezért inkább gyakorlottabb iskolás lányoknak ajánljuk. Kis helyet foglal, mégis sokféle írószer tárolására alkalmas.

Nemcsak iskolai használatra ajánljuk, hiszen apró kincsek, kozmetikai szerek, pipere holmi  tárolására is alkalmas. Kozmetikai táskának, neszesszernek utazáshoz is megfelelő.

Méret: 24 x 16,5 cm

Minta: cicás