Cicás tolltartó kihajtható – szürke cica

Cicás tolltartó kihajtható – szürke cica

Kedves kiscica szerepel ezen a lányoknak tervezett kihajtós tolltartón. A szürke-rózsaszín színvilág divatos eleme lehet bármelyik kis tini iskolai szettjének. Ennek az írószertartónak nem csak a cicarajongók nem fognak tudni ellenállni.

A tolltartó elején a cirmos cica pózol.  Egyetlen szívecske emblémával ellátott cipzárral záródik. Belsejében oldalra kihajtható lapok vannak. Belső részében gumipántokkal rögzíthetőek az írószerek, amelyek egy tolltartónak elengedhetetlen feltételei, mint toll, ceruza, vonalzó, hegyező, filctoll, stb. Nem felszerelt.

Méret: 20,5x14x4 cm
Minta: Cicás