Cicás mini hátizsák – Cute

Cicás mini hátizsák – Cute

Starpak ovis hátizsák lányoknak

A kis méretű hátizsák elején cirmos cica szundikál. Színvilágát és mintáját tekintve a bölcsis, ovis hátizsákot elsősorban kislányok számára tervezték.

A színes táska 1 rekeszes, mely cipzárral záródik. Elején egy cipzáras zseb segíti a rendszerezést. Oldalán hálós zseb van. Elülső cipzárján pomponos díszítéssel. Két oldalt fényvisszaverő csík gondoskodik a jól láthatóságról.

A hátizsák vállpántjai  szükség szerint állíthatóak.

Méret:  20 x 24 x 9 cm
Gyártó: Starpak