Cicás iskolatáska MLF – Love Cats

Cicás iskolatáska MLF – Love Cats

Kicsi cirmos cica csavarja el a fejét a lágyszívű kislányoknak ezen a lila-rózsaszín színkombinációjú táskán. A My little friend mintájú táskát elsősorban kislányoknak ajánljuk színvilága és mintája miatt, amely hasznos és divatos része lehet az iskolai felszerelésnek.

Az iskolatáskát alsósoknak fejlesztették ki, hogy kímélje a gerincet és elősegítse a helyes testtartást, ezért a hátlapja a gerinc vonalán párnázott és légáteresztő anyagú. Vállpántja széles, szivacsos és állítható. A táska alsó része megerősített. Az iskolatáska merevített falú, amely megkönnyíti a gyerekeknek a ki- bepakolás.

Elején és egyik oldalán egy-egy cipzáras zseb található, melyekben akár uzsonnát, akár dobozos gyümölcslét is lehet tárolni. Másik oldalán hálós zseb van, amelybe akár egy kisebb vizes palackot is lehet tárolni. Egyrekeszes belsejében füzet elválasztó rész található. A táska fényvisszaverős elemekkel van ellátva. A cipzárak fogantyúján cicafejet formázó gumi emblémák vannak.

Méret: 27,5 x 36,5x 21,5 cm
Súly: 1 kg