Cicás emeletes tolltartó – szürke cica

Cicás emeletes tolltartó – szürke cica

Cicás tolltartó

Bánatos szemű cirmos cica pózol ezen az emeletes felszerelt tolltartón, mely esetében a divatos kivitelezés mellett az érzelmek is hangsúlyosak. Ki nem olvadna el egy ilyen bájos kiscicától?

A Cicás emeletes tolltartó elején rózsaszín felhőben ücsörög a szürke-fehér cica. Hátlapján macskás motívumok szerepelnek: szívecskék, csillagok, “cat” felirat, mancs nyomok.

A  tolltartó 2 emeletes, cipzárokkal záródnak, melyek fogantyúja szívecskét formáznak. A tolltartó egyik rekeszében kizárólag filctollak találhatóak, míg a másik rekesz grafit ceruzát, radírt, színes ceruzákat, hegyezőt, vonalzót és egy kis noteszt tartalmaz.

Tartalma:

• 1 db grafit ceruza
  • 1 db radír
  • 1 db hegyező
  • mintás vonalzó és notesz
  • 11 db mintás színes ceruza
  • 10 db mintás filctoll