Cicafajták – A világ különleges macskái

Cicafajták – A világ különleges macskái

Matricás foglalkoztaó

A cicák nemcsak gyönyörűek, de kecses testalkatuk mögött egy bámulatos vadász rejtőzik, borotvaéles érzékekkel. Évezredek óta élnek az emberek között, és volt idő, amikor különleges adottságaik miatt istenként tisztelték őket.

Ragaszd be a megfelelő helyre a melléklet matricáit, és közben ismerd meg a világ legszebb és legkülönlegesebb macskafajtáit!

Gyártó: Szalay Kiadó

Ajánlott: 6 éves kortól

Még több színező és foglalkoztató könyv