Budmil rókás kihajtható tolltartó – Dream

Budmil rókás kihajtható tolltartó – Dream
Budmil tolltartó

A pitypangokkal dekorált tolltartó igazán csajos színeket kapott. Elején egy cuki kisróka látható.

Elsősorban kisiskolás lányoknak ajánlott, akik szeretik a romantikus hangulatú mintákat és szeretnék, ha kedvenc írószereik kényelmesen elférnének. Az egyszintes tolltartó kihajtható füllel rendelkezik, így praktikusan rendezhetőek az írószerek. A fülön átlátszó zseb van.

18 db gumipánt található a tolltartóban írószereknek és 6 db egyéb eszköznek.

A tolltartó nem felszerelt.

Budmil iskolatáskák és felszerelések

Méret: 14 x 21 x 4 cm