BAMBINO szőrmés ovális tolltartó – Koala

BAMBINO szőrmés ovális tolltartó – Koala

Plüss tolltartó lányoknak

A Bambino prémium minőségű termékcsaládjának újabb tagja ez a koala macis tolltartó. Szürke, fekete és rózsaszín színeivel a szolidan elegáns divatot képviseli, szőrmés felső része teszi különlegessé. Színe és mintázata miatt elsősorban lányoknak ajánlott. Belsejében rögzítés nélkül helyezhetőek el az írószerek, így elsősorban nagyobb gyerekeknek ajánlott.

Az egy rekeszes tolltartóhoz iskolatáskát és tornazsákot is találhatsz webáruházunkban, így igazán cuki szettet alakíthatsz ki magadnak.

Jellemzői:

– 1 rekeszes tolltartó

– belsejében mozgatható fülön 9 db gumipánt és egy kisebb cipzáros zseb

– alsó nagyobb rekeszében számos írószer fér el

– kívül szőrmés, plüss minta

– dupla cipzár ergonomikus fogantyúval

– belseje mintás

Pandás, macis iskolaszerek