BackUp tornazsák – Pasztell pink

BackUp tornazsák – Pasztell pink
Tornazsák lányoknak

A BackUp tornazsák – Pasztell pink egyszerű és mégis figyelemfelkeltő, mert gyönyörű pasztell színe magára vonja a tekintetet. Az egyszínű gyerek tornazsák praktikusan használható, zsinórral összehúzható, akár hátitáskaként is hordható.

Iskolai és szabadidős használatra ajánlott tornazsák alsós és felsős lányoknak, testnevelés felszerelés, ruházat és cipő is elfér benne. Edzésre, különórára és egy kisebb kirándulásra hátizsáknak is ideális lehet.

A  tornazsákhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tolltartót is, mert a BackUp Pasztell pink iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Egyszínű iskolatáska és iskolafelszerelés

Méret: 42 x 35 cm