BackUp Sellő iskolatáska, hátizsák – csillámos

BackUp Sellő iskolatáska, hátizsák – csillámos

Hableányos iskolatáska lányoknak

A kiváló minőségű anatómiai iskolatáska sötétkék oldalsó részén tengeri csillagok és csikóhalak adják a mintát. A hátizsák elejét csillogó brokát anyag és egy holografikus sellő farok dobja fel.

Az első osztályos lányok részére tervezett BackUp Sellő iskolatáska rendkívül könnyű. Két nagyobb rekesszel és egy cipzáros első zsebbel rendelkezik. Kényelmes, párnázott hátrésze segíti a helyes testtartást, védi a gerincet, amit kisiskolás korban kiemelten fontos.

A hátizsák formájú iskolatáska rekeszeiben és zsebeiben kiválóan rendszerezhetőek az iskolaszerek.

Az iskolatáska jellemzői:

– Ergonomikus iskolatáska – gerinc mentén elhelyezett párnák, párnázott csípőrész

– 2 nagyobb és egy kisebb rekesszel rendelkezik

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Rekeszeiben külön kialakított zsebek vannak apró pénznek, kulcsnak

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok

– A hátlap és a vállpánt légáteresztő anyagból

– Strapabíró anyagból készült

– Vállpántján fényvisszaverő mintával, elején fényvisszaverő csíkkal

Sellő mintájú iskolafelszerelések

Méret: 39 x 28 x 16 cm