BackUp ovális türkiz tolltartó – Alive

BackUp ovális türkiz tolltartó – Alive
Tolltartó felsősöknek.

A BackUp ovális tolltartó nem egyszerű mintája igazán feltűnővé teszi majd asztalod. A türkiz kék design mintája mintha életre keltené asztalodon a tolltartót. Praktikus kivitelezésű, így minden írószer rendszerezhetően belefér, amire az iskolában szükség lehet.

Az ovális tolltartó dupla cipzárral záródik. Rendelkezik egy belső füllel, egyik oldalán cipzáras kis zseb, a másik oldalán gumipántok vannak, írószer rögzítésére. A nagy rekeszbe a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek.

Az tolltartóhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tornazsákot is, mert a BackUp Alive iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak. A kollekció iskolatáskája újrahasznosított anyagból készült. 10 PET palackból 1 hátizsák!

Design iskolatáska és iskolafelszerelés

Jellemzői: