BackUp ovális tolltartó – Mozaik

BackUp ovális tolltartó – Mozaik
Tolltartó felsősöknek

BackUp ovális tolltartó izgalmas mozaik mintája teszi izgalmassá és egyedivé. Az fekete alapszínű tolltartó praktikus, így minden írószer rendszerezhetően belefér, amire az iskolában szükség lehet. Az tolltartóhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tornazsákot is, mert a BackUp Mozaik iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Az ovális tolltartó dupla cipzárral záródik. Rendelkezik egy belső füllel, egyik oldalán cipzáras kis zseb, a másik oldalán gumipántok vannak, írószer rögzítésére. A nagy rekeszbe a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek.

Design iskolatáska és iskolafelszerelés

Jellemzői:

– egy nagy rekesszel

– belső kis zseb

– 9 db írószerrögzítő pánt

– cipzáras
– anyagában mintás

A tolltartó mintájának elosztása, a nyomott anyag miatt kis mértékben  eltérhet.

Méret: 5,5 x 23 x 9 cm
Gyártó: Derform