BackUp ergonomikus türkiz iskolatáska, hátizsák ( ÖKO ) – Alive

BackUp ergonomikus iskolatáska, hátizsák ( ÖKO ) – Alive
Újrahasznosított Öko iskolatáska

BackUp ergonomikus iskolatáska, hátizsák látványos türkiz kék mintája biztos nem marad észrevétlen a suliban.
Művészetet kedvelő és a környezet tudatos lányoknak szuper választás ez a PET palackból készült iskolatáska.
3. osztályos kortól ajánlott. Az iskolai hátizsák varázslatos mintája mellé még egy plüss cica füleket is kapott. Az iskolatáska nagyobb rekeszeiben, sok zsebében kényelmesen rendszerezhetők az iskolaszerek, anatómiai hátkiképzése védi a gyerekek gerincét és elősegíti a helyes testtartás kialakítását.

A trendi iskolatáskához válassz hozzá illő tolltartót és tornazsákot is, mert a BackUp Alive iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Design iskolatáska és iskolafelszerelések

Jellemzők:

– 3 rekeszes

– Legnagyobb rekeszében füzetelválasztóval

– Külön kialakított zsebek vannak pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Oldalain 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok

– A hátlap a gerinc mentén párnázott

– Hátlap és a vállpántok légáteresztő anyagból készültek

– Strapabíró anyagból készült

– 10 műanyag palackból 1 hátizsák