BackUp dinoszauruszos övtáska – Shade

BackUp dinoszauruszos övtáska – Shade
Fiús övtáska

Menő dinós mintával készült BackUp övtáska fiúknak. A vagány terepszínű övtáska mintáján dinoszaurusz árnyékok láthatóak.

A trendi övtáskát nemcsak derékon, hanem a háton átvetve is hordhatod. Az övtáska ideális kirándulások vagy sportolás alkalmával az iratok, telefon tárolására. Ideális választás, ha valaki szereti szabadon használni a kezét.

Jellemzői:

– Kétrekeszes

– Az öv rész csattal záródik

– Derékon, vagy akár vállon átvetve is hordható

– anyagában mintás

Dinoszauruszos iskolatáska és iskolafelszerelés