Baby Shark 3D ovis hátizsák

Baby Shark 3D ovis hátizsák

Cápás kisméretű hátizsák fiúknak

A Baby Shark 3D ovis hátizsák különlegessége, hogy az elején a minta 3 dimenziósan kiemelkedik a táska síkjából.

A kedves kis cápa figurák mintázzák ezt a hátizsákot, mely ovisoknak vagy kisiskolásoknak kiegészítő hátizsáknak is ajánlott. Magukkal vihetik kiránduláskor, sportoláskor vagy akár a játékokat is bepakolhatják a gyerekek, így elkíséri kedvenc mese mesefigurája is az utazások alkalmával.

A hátizsák egyrekeszes,  pántja szivacsos és  állítható.

Könnyen tisztítható, kézi tisztítás javasolt.

Méret: 26 x 31 x 10 cm
Minta: Baby Shark