Baagl ovális tolltartó XL-es – Painting

Baagl ovális tolltartó XL-es – Painting

Tolltartó felsősöknek

A minőségi ovális tolltartón a lágyabb színek keveredése adja a mintát, akár egy festményen. A lányos tolltartó praktikus választás, nagyobbaknak kifejezetten előnyös elrendszerezésű.

Az ovális tolltartó cipzárral záródik. Belseje szintén mintás. Rendelkezik egy kihajtható belső füllel, rajta mindkét oldalon rögzítőpántok vannak. A fedél belső részén cipzáras ki zseb található.  A fül alatt egy nagyobb térbe a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek.

Jellemzői:

– egy nagy rekesszel

– belső kis cipzáras zsebbel és egy hálós rekesszel

– 18 db írószerrögzítő pánttal a kihajtható fülön

– cipzárral záródik