Baagl ovális tolltartó – NASA Galaxy

Ezt ajánljuk még

Baagl ovális tolltartó – NASA Galaxy

A csillagos égboltot ábrázoló tolltartón a NASA logója van. Az elsősorban fiúknak tervezett tolltartó praktikus választás, nagyobbaknak kifejezetten előnyös rendszerezésű.

Az ovális tolltartó cipzárral záródik. Belseje kék alapon mintás. Rendelkezik egy kihajtható belső füllel, rajta rögzítőpántok vannak. A fedél belső részén cipzáras ki zseb található.  A fül alatt egy nagyobb térbe a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek.

Jellemzői:

– egy nagy rekesszel

– belső kis cipzáras zsebbel

– 5 db írószerrögzítő pánttal a kihajtható fülön

– cipzárral záródik