BAAGL Harry Potter tornazsák – Halál ereklyéi

Baagl Harry Potter tornazsák – Halál ereklyéi

Tornazsák fiúknak

A minőségi Baagl tornazsák fekete alapon mintás, rajta a a halál ereklyéinek jelképe adja a mintát, a Harry Potter rajongók örömére.

A tornazsák a zsinór összehúzásával záródik. Iskolai és szabadidős felhasználásra is alkalmas, tornafelszerelés, tornacipő tárolására és szállítására. A kisebb gyerekek akár játékokat is tehetnek bele.

A pántszűkítőnek köszönhet, akár kényelmes hátizsákként is hordható.

A tornazsák erős strapabíró anyagból készült.

Baagl Harry Potter iskolatáskák és felszerelések

Méret: kb 36 x 46 cm