BAAGL Esőkabát iskolatáskára – fényvisszaverő

Baagl Esőkabát iskolatáskára – fényvisszaverő

Praktikus vízálló huzat a Baagl Zippy típusú iskolatáskákra ezúttal neon sárga színben, fényvisszaverő anyaggal kapható. Kipróbáltan alkalmas más márkák dobozos, illetve legtöbb hátizsákos táskák betakarására is gumis peremének köszönhetően.

Bár az iskolatáskák anyaga vízlepergető, nagyobb zuhé átnedvesítheti kívűlről-belülről. A táskán lévő extra kiegészítők és egyedi anyagbetétek, mint például plüss, extra védelmet igényelhetnek, melyet a Baagl esővédő huzat megold.

Méret: 9 x 15 cm (csomagolás)

Gyártó: Baagl

Még több iskolai kiegészítő