Avengers ovis hátizsák SHIELD – Paso

Avengers ovis hátizsák SHIELD – Paso

Avengers mini hátizsák

A divatos Avengers ovis hátizsák SHIELD – Paso minden kisfiú számára ideális ovis felszerelés. A vagány kis hátitáska mintázatán a legyőzhetetlen Avengers szuperhősök láthatók: Vasember, Amerika kapitány, Thor és Hulk. Központi elem a pajzs és a kalapács.

Praktikus mini hátizsák alkalmas kirándulásokon vagy akár a hétköznapokon. A dekoratív hátizsák mérete miatt elsősorban óvodásoknak ajánlott.

A színes táska 1 rekeszes, melyek gumiemblémával díszített cipzárral záródnak. Egyik oldalán hálós zseb van. A hátizsák vállpántjai szükség szerint állíthatóak.

Minta: Bosszúállók / Avengers

Méret: 28 x 22 x 10 cm