Avengers kihajthatós tolltartó

Avengers kihajthatós tolltartó

Kihajtható, töltetlen tolltartó fiúknak

Kényelmesen elférnek ebben a menő tolltartóban az írószerek. A Bosszúállók című film szereplői szerepelnek a fekete tolltartó elején, hogy te is szuperhősnek érezhesd magad segítségével. Az írószerek rendezésével egészen biztosan nem lesz probléma az Avengers kihajthatós tolltartó által.

A tolltartó fekete belsejében fekete színű gumipántokkal rögzíthetőek az irodaszerek. A belső részen 9-9 gumipánttal rögzíthetőek az írószerek, az egyik kihajtható fülön 6 darab gumipánt mellett egy órarendtartó található, míg a másik kihajtható fülön vonalzó, radír és vonalzótartó, és másik oldalán egy jegyzettömbtartó van.

A tolltartót nem felszerelve szállítjuk.

Jellemzői:

– 29 db ceruza fér bele