Ars Una ovális tolltartó – Dzsungel II

Ars Una ovális tolltartó – Dzsungel II

A tolltartón dzsungel mintával készült. A különleges tolltartó nagylányoknak vagány és praktikus iskolai felszerelés.

Az ovális tolltartó minőségi cipzárral rendelkezik. A fedél belső részén egy cipzáras zseb, és 2 kisebb zsebecske van. Rendelkezik egy hajtható belső füllel, amelyen gumipántok vannak, írószer rögzítésére. A nagy rekeszbe a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek.

Jellemzői:

– egy nagy rekesszel

– belső kis zseb

– 22 db írószerrögzítő gumipánt

– minőségi cipzárral
– anyagában mintás

A tolltartót üresen szállítjuk.

Méret: 6,5 x 21 x 10 cm
Minta: dzsungel