Ars Una duplafalú fémkulacs, termosz 500ml – Purple/Dark Pink

Ars Una duplafalú fémkulacs, termosz 500ml – Purple/Dark Pink

A színátmenetes fémkulacs lila és sötét pink színekben pompázik. Ez a kulacs praktikus választás, amikor szeretnéd az italadon 24 órán át frissen tartani. A kulacs dupla falának köszönhetően a bele tölött ital hőjét hosszú ideig megőrzi.

Ars Una kulacsok

Termékjellemzők:

– 12 órán át melegen, 24 órán át hidegen tartja a benne tárolt innivalót
– Űrtartalom: 500 ml
– 304SS rozsdamentes acélból készült
– Külső és belső falvastagsága 0.4-0.4 mm, a két fal között 3 mm vákuumszigetelés biztosítja italod frissességét télen-nyáron

– Sem a kulacs, sem a kupak nem tartalmaz egészségre veszélyes BPA-t, BPS-t BPF-et

– FOOD SAFE – Biztonságosan érintkezhet élelmiszerrel

– Cseppmentesen zárható