Angry Birds ergonomikus iskolatáska – Movie

Angry Birds ergonomikus iskolatáska – Movie
Anatómiai kialakítású hátizsák

Számítógépes játékból egész estét filmmé nőtte ki magát az Angry Birds. A madarak ott már történetbe ágyazva veszik fel a harcot a malacok ellen. Ezen az ergonomikus iskolatáskán is a malacok ellen akcióznak a madarak. Témája miatt leginkább iskolás fiúknak ajánljuk.

A táska ergonomikusan kialakított, vagyis a gerinc mentét a hátlapja párnázott. Ezzel védi a gyerek gerincét, ösztökéli a helyes testtartásra. Vállpántja szintén párnázottak, és állíthatóak is.

Egy nagy rekesze van, melyben füzetelválasztó rész található. Kemény dobozos táska, így könnyű a ki- és bepakolás. Elején egy kisebb cipzáras zseb van,míg oldalt egy cipzáras és egy hálós. A cipzárakat malac embléma díszíti.

Minden oldalon fényvisszaverő csíkok vannak elhelyezve a jól láthatóság érdekében. A táska alsó része megerősített gumi borítású.

Méret:  36 x 17 x 29,5 cm ( zsebekkel együtt: 36x 20×32 cm )
Súly: kb 1 kg
Minta:  Angry Birds