Angry Birds ergonomikus iskolatáska

Angry Birds ergonomikus iskolatáska
Anatómiai kialakítású hátizsák

Egy Angry Birds ergonomikus táska, amely nem csak iskolás fiúknak ajánlott, hanem a vagányabb lányok is bevállalhatják. Természetesen a harc ezen a táskán sem állhat meg, a madarak megküzdenek a zöld malacokkal.

A kemény falú iskolatáskába könnyű a be- és kipakolás. Egy darab nagy rekeszében füzet elválasztó van. Elején és egyik oldalán egy kisebb cipzáras, másik oldalán hálós zseb található.

Ergonomikus iskolatáska, azaz a hátlapja a gerinc mentén párnázott, ezáltal védik a gerincet, és elősegíti a helyes testtartást. Vállpántjai szintén párnázottak, és állíthatóak szükség szerint.

A cipzárakon malac mintájú embléma van.

Elején fényvisszaverő csíkot helyeztek el a jól láthatóság érdekében. A táska alsó része megerősített gumi borítású.

Méret: 36 x 17 x 28 cm ( zsebekkel együtt: 36x 20×30 cm )
Súly: kb 1 kg
Minta:  Angry Birds