50 tény, amit tudnod kell Földünk időjárásáról

50 tény, amit tudnod kell Földünk időjárásáról

Ismeretterjesztő könyv

Nem kell viharvadásznak vagy tudósnak lenni ahhoz, hogy megismerjük a Föld időjárását. Böngészd végig ezt az izgalmas könyvet, s számos izgalmas érdekességet találhatsz! Az alapvető ismeretek mellett a legextrémebb időjárási jelenségekre is fény derül.

Hallottál már a porördögökről? Tudod, mi az a szupercella? Láttál már holdszivárványt, békaesőt vagy repülőcsészealj-alakú felhőket? Nemcsak megmagyarázzuk ezeket a jelenségeket – meg is mutatjuk őket

Lapok száma: 80 oldal

Méret: 25,5 x 19,5 x 0,7 cm